Kolor turkusowy i jego interesujące znaczenie w duchowości

Turkus to dość popularny kamień szlachetny. Jest kamieniem leczniczym, który dostraja nasze fizyczne ja do wyższych światów duchowych.

Pomaga nam lepiej zrozumieć siebie i opanować nasze myśli i emocje, abyśmy mogli zobaczyć, jak owocują w naszej rzeczywistości. Musisz tylko zatrzymać się i posłuchać, być cicho i być przygotowanym na usłyszenie prawdy o tym, kim i czym jesteś. Po prostu wtedy znajdziesz swoją pełną moc.

Czcigodny niebieskozielony turkus – znaczenie dla ducha

Szanowany przez rdzennych Amerykanów jako święty, turkusowy kamień nasiąka negatywnością, przemieniając ją w cenną energię. W podobny sposób pomaga ci stać się jednością z kosmosem. Prawdziwe znaczenie turkusu pochodzi z serca i duszy osoby, która go używa.

Lista właściwości leczniczych turkusowych klejnotów jest długa i szeroka, a asortyment kształtów, rozmiarów i kolorów turkusowych kryształów, które można wykorzystać, jest tak szeroki, jak osoby, które z nich korzystają.
Noszony w dowolnym miejscu na ciele, turkusowy kamień leczniczy ochroni i pobłogosławi użytkownika. W niektórych kulturach uważany jest za uświęcony kamień, uosabiający dar od bogów. Pasmo turkusowych kryształowych koralików noszonych na szyi pochłania całą negatywność z ciała i mózgu i pomaga ci sformułować własne wrodzone moce. Jesteś w stanie wyrównać swoje czakry, kładąc turkusowy kamień na każdym z punktów czakry na 3 do 5 minut, podczas gdy klejnot wykonuje swoją pracę. Jeśli nie masz siedmiu turkusowych kamieni, może to potrwać trochę dłużej, jednak położenie jednego kamienia na jednej czakrze naraz przez te same trzy do pięciu minut nadal wyrówna twoje czakry, aby uzyskać najlepszy poziom mocy.

Pasmo turkusowych koralików użyte jako bransoletka, naszyjnik lub nawet obrączka pomoże w oczyszczeniu organizmu z napojów alkoholowych, zanieczyszczeń, trucizn i promieniowania. Chodzi o to, aby nosić koło z koralików jeden obszar ciała, aby krew przepływała tam iz powrotem, turkus może ją oczyścić. Każdy, kto ma problemy z płucami, gardłem lub astmą, może powiesić turkusowy kamień na sznurku lub łańcuszku, aby wisiał natychmiast nad obszarem powodującym problem. Pomaga to energiom klejnotów zbliżyć się jak najbliżej obszaru kłopotów i jeszcze szybciej rozpocząć uzdrawianie.

Osoby cierpiące na depresję mogą spać z turkusowym kamieniem, aby szybciej złagodzić depresję

Więcej interesujących porad znajdziesz w serwisie horoskop24.pl.

Dodaj kilka turkusowych kryształów do pojemnika z wodą i pozostaw na noc na zewnątrz, gdzie może świecić księżyc, a następnie słońce może świecić na nim w ciągu dnia. Tego wieczoru wlej turkusową wodę do wanny z wodą do kąpieli, wejdź, usiądź i pozwól uzdrawiającym energiom działać na Twoje ciało. Ten sam leczniczy eliksir może być użyty do namoczenia zwichniętych lub naciągniętych mięśni, wzmocnienia ciała, dzięki czemu można zwalczyć wirusy i infekcje oraz pomóc w naprawie uszkodzonych lub przeciętych tkanek. Na bóle głowy namocz szmatkę w eliksirze i nałóż czoło, aż ból zniknie.

Czy zbliża się data wystąpienia? Śpij z turkusowym kryształem przyklejonym do szyi w nocy i noś go na łańcuszku na szyi w ciągu dnia, aby zagwarantować sobie zdolność do prawidłowej komunikacji z innymi ludźmi.